ثبت نام کنید ورود کاربر
dividerآرشیو اخبارdividerدرخشش شرکت لیزینگ اقتصاد نوین در میان برترین شرکت های ایران
درخشش شرکت لیزینگ اقتصاد نوین در میان برترین شرکت های ایران
درخشش شرکت لیزینگ اقتصاد نوین در میان برترین شرکت های ایران

در بیست و سومین رتبه بندی شرکت های برتر کشور،  شرکت لیزینگ اقتصادنوین در شاخص بازده فروش در گروه واسطه گری های مالی، رتبه نخست را کسب کرد.

                                                          

براساس گزارش گروه کارشناسی رتبه بندی IMI-100 در بیست و سومین دوره رتبه بندی 500 شرکت برتر کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی در 26 بهمن ماه سال جاری در محل همایش‏های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، شرکت لیزینگ اقتصاد نوین توانست برای نخستین بار در میان شرکت های بزرگ گروه واسطه گری مالی، مقام نخست از نظر بازده فروش را از آن خود نماید.

 در این دوره، لیزینگ اقتصاد نوین با 4 رتبه صعود نسبت به دوره پیش، توانست جایگاه ویژه ای را کسب نماید و بین 14 شرکت گروه واسطه گری مالی به عنوان پیشتاز از نظر بازده فروش (105.21درصد)  مفتخر به دریافت لوح گردید. این درحالی است که میانگین صنعت در شاخص بازده فروش، 62 درصد بوده است.

 در این گروه، به ترتیب،  شرکت های تامین سرمایه نوین (هولدینگ) با96.70 درصد و تامین سرمایه لوتوس پارسیان با 86.83 درصد در ردیف های بعدی قرار گرفتند.

علاوه بر این، بررسی مقایسه‌ای نشان می­دهد شرکت لیزینگ اقتصاد نوین، در این دوره به نسبت دوره گذشته، 9.3 درصد رشد در شاخص سود قبل از کسر مالیات و 1.4 رشد در شاخص ارزش افزوده را نیز تجربه کرده است.     

لازم به ذکر است سازمان مدیریت‌صنعتی کشور از سال 1377 رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایـــه می نماید و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری میرساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

© تمامی حقوق برای شرکت لیزینگ اقتصاد نوین محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک