ثبت نام کنید ورود کاربر
dividerآرشیو اخبارdividerمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برای سال منتهی به 29 اسفند 98 با حضور نمایندگان سهامداران، هیأت مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، در محل شرکت برگزار شد.

به‏ گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ اقتصاد نوین، پس از انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجمع، ایمان فرجام‏ نیا مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت لیزینگ گزارشی از اهم فعالیت‏ها و دستاوردهای شرکت در سال 98 ارایه کرد و همچنین به تشریح عملکرد شرکت در حوزه مالی، لیزینگ خودرو و تجهیزات، وصول مطالبات و پرونده‏ های حقوقی پرداخت.

وی با بیان شرایط اقتصادی سال گذشته افزود: علیرغم وجود مشکلات در حوزه کسب و کار لیزینگ، شرکت لیزینگ اقتصاد نوین توانسته با مدیریت ریسک و مدیریت منابع مالی، سودی فراتر از برنامه سال 98 ایجاد نماید و از این حیث انتظارات سهامداران را برآورده سازد.

فرجام‏ نیا همچنین با اشاره به برنامه‏ های شرکت در سال 99، افزود: سال 99، سال مهمی برای شرکت لیزینگ خواهد بود که باید با توجه ویژه به حوزه وصول مطالبات و همچنین، بازارهای لیزینگ و مدیریت ریسک فعالیت نمود و سال 99، سال ورود به بورس برای شرکت لیزینگ اقتصاد نوین است. درپایان نیز مجمع عمومی عادی سالیانه، صورت‏های مالی منتهی به 29 اسفند 98 را مورد تصویب قرار داد.

از نکات حائزاهمیت در برگزاری مجمع شرکت لیزینگ، رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از آلودگی اعضاء به ویروس کرونا بوده است.

 

تاریخ: 1399/02/10

منبع : لیزینگ اقتصاد نوین
© تمامی حقوق برای شرکت لیزینگ اقتصاد نوین محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک