ثبت نام کنید ورود کاربر
dividerآرشیو اخبارdividerمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصاد نوین برای سال منتهی به 29 اسفند 97 با حضور نمایندگان سهامداران، اعضای هیأت مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، در محل شرکت برگزار شد.

به‏ گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ اقتصاد نوین، پس از انتخاب اعضای هیأت رییسه مجمع، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت گزارش خود را قرائت نمود و سپس، ایمان فرجام‏ نیا مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت لیزینگ گزارشی از اهم فعالیت‏ها و دستاوردهای شرکت در سال 97 ارایه کرد و همچنین به تشریح عملکرد شرکت در حوزه لیزینگ خودرو و تجهیزات، وصول مطالبات و پرونده‏ های حقوقی پرداخت.

وی با بیان شرایط اقتصادی سال گذشته افزود: علیرغم وجود مشکلات در حوزه کسب و کار لیزینگ، شرکت لیزینگ اقتصاد نوین توانسته با مدیریت ریسک و مدیریت منابع مالی، سودی مناسب و مطابق برنامه سال 97 ایجاد نماید و از این حیث انتظارات سهامداران را برآورده سازد.

فرجام‏ نیا همچنین با اشاره به برنامه‏ های شرکت در سال 98، افزود: سال 98، سال مهمی برای شرکت لیزینگ است که باید با افزایش بهره‏ وری و کارآمدی و توجه به بازارهای لیزینگ و مدیریت ریسک در آن فعالیت نمود. درپایان مجمع عمومی عادی سالیانه، صورت‏های مالی منتهی به 29 اسفند 97 را مورد تصویب قرار داد.

© تمامی حقوق برای شرکت لیزینگ اقتصاد نوین محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک