ثبت نام کنید ورود کاربر
dividerآرشیو اخبارdividerارتقاء جایگاه لیزینگ اقتصاد نوین در میان ابر شرکت های ایران
ارتقاء جایگاه لیزینگ اقتصاد نوین در میان ابر شرکت های ایران
ارتقاء جایگاه لیزینگ اقتصاد نوین در میان ابر شرکت های ایران

لیزینگ اقتصاد نوین با 16 پله ارتقاء، در جایگاه 284 ام 500 شرکت برتر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ اقتصاد نوین، در بیست و یکمین دوره رتبه‏ بندی 500 شرکت برتر کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی در 8 بهمن ماه سال جاری در محل همایش ‏های صدا و سیما جمهوری اسلامی برگزار شد، شرکت لیزینگ اقتصاد نوین توانست 16 رتبه جایگاه خود را در شاخص فروش نسبت به سال گذشته ارتقاء دهد و جایگاه 284 را در میان شرکت‏ های پیشرو به خود اختصاص دهد.

 همچنین لیزینگ اقتصاد نوین در گروه واسطه‏ گری ‏های مالی در شاخص فروش پس از شرکت ‏های تامین سرمایه امین (هولدینگ) و تامین سرمایه لوتوس پارسیان (هولدینگ)، جایگاه سوم سال گذشته را تجدید نمود و در میان شرکت ‏های لیزینگ توانست رتبه اول را کسب نماید.

شرکت‏ های لیزینگ پارسیان و صنعت و معدن نیز به ترتیب در جایگاه 369 و 440 در بین 500 شرکت برتر کشور قرار گرفتند.

لازم به ذکر است سازمان مدیریت صنعتی هر ساله در بهمن ماه، بر اساس اطلاعات مندرج در صورت‏ های مالی شرکت‏ ها، اقدام به انتشار گزارش رتبه ‏بندی شرکت ‏های برتر می‏ نماید. این فهرست با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف در مورد بنگاه ‏های اقتصادی کشور، فضای روشن‏ تری از کسب و کار ارایه می نماید و به مدیران، سیاست گزاران و تحلیل ‏گران در جهت شناخت و مقایسه هر چه بیشتر وضعیت و جایگاه شرکت ها و بنگاه‏ های اقتصادی یاری می رساند.

تاریخ: 1397/11/10

منبع : لیزینگ اقتصاد نوین
© تمامی حقوق برای شرکت لیزینگ اقتصاد نوین محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک